Bližší informace pro účastníky

Právě byla ukončena registrace. Máme registrovaných 112 lidí! Bude to maras! Nakonec jsme strany moc nedorovnali (43x křižáci, 33x saracéni), ale máme spousty námezdních žoldáků (18) tak nebude problém strany na místě dorovnat k dokonalosti (kdyby ale někdo chtěl na místě konvertovat od křižáků k saracénům, je to furt možné…).
Andělů máme dost, fotografů taky. Epická bitva může začít!

Pár organizačních upřesnění:
– bitva začíná v 10:00, do té doby musí být všichni zaregistrovaní, mít schválené zbraně a kostýmy. Kontroly budou spuštěny už v 9:00, což je zároveň i ideální čas na váš příjezd.
– stejně jako minulý rok bude soutěž o nejhezčí kostým, která proběhne hned po vysvětlení pravidel. Výherce čeká věčná sláva a něco malého na zub. Na soutěž se musíte zapsat, takže opět dorazit v čas!
– mladší 18 let musí mít s sebou potvrzení od rodičů! A to bez výjimek! Potvrzení je ke stažení v sekci „Info“, nemusíte jej tisknout, stačí to mít i přepsané rukou nemáteli doma tiskárnu.
– vezměte si s sebou dostatek pití, nikdy nevíte zda tam ten barel s vodou opravdu bude. To platí zvlášť pro dobrodince co přijedou už v pátek, v okolí není žádný zdroj pitné vody. Neblíže je až hospoda ve vesnici.
– na bitvu nebude vpuštěn nikdo s hladinou alkoholu v krvi ,takže v pátek s Mirou! To samé platí samozřejmě pro užívání drog! Co se týče kouření, v lese a v jeho blízkosti je kouření zakázáno! Včetně vodních dýmek.

V opravdu nutných případech kontaktujte hlavního organizátora Gola na tel. 775 666 474. Kdo by nestíhal nebo mu ujela loď, pište SMS.
Jinak se už všichni těšíme a objednáváme krásné počasí. A kdyby to nakonec nevyšlo, tak aspoň budeme mít pro boj v poušti skvělou atmosféru 🙂 Každopádně
BITVA PROBĚHNE ZA KAŽDÉHO POČASÍ!!!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s