Doplňující info k bitvě (registrovaným přišel tento mail):

Zdar účastníci bitvy o Dorne!

Právě byla ukončena registrace. Máme registrovaných 123 lidí! Bude to maras! Nakonec jsme strany dorovnali (40 x Západozemí, 45x Dorne) a ještě máme spousty Druhých synů (26) tak nebude problém strany na místě dorovnat k dokonalosti. Paráda!
Nicméně stále nám chybí pár andělů, min 3. Pokud o někom víte, určitě vemte s sebou! Může to být klidně i dítě mladší 10ti let, stačí když umí počítat rozinky…:)
Pár organizačních upřesnění:
– bitva začíná 10:00 to znamená, že tou dobou musí být všichni zaregistrovaní a mít zkontrolované zbraně. Logicky tedy nemůžou všichni dorazit na 9:59. Kontroly spustím už po 9, tak klidně přijďte posedět už i o hodinu dříve.
– oproti předchozím ročníkům zavádíme vyhodnocení nejkrásnějších kostýmů! To proběhne hned po vysvětlení pravidel, tak pokud chcete být nominováni v některé z kategorií (kostým dámský nad 15 let, kostým pánský nad 15 let a obě kategorie také pod 15 let) a vyhrát tak krásné prominentní fotky od našich fotografů a ještě nějakou konzumovatelnou blbost, přijďte úplně nejpozději 9:40 ať se stihnete zapsat.
– všem mladším 18ti let připomínáme nutnost míti POTVRZENÍ OD RODIČŮ! Bez výjimek!
– oproti poslední akci, dky byl na místě barel plný pitné vody, tentokráte nebude. Na konci bitvy jsme jej skoro celý vylévali. Proto si všichni nezapomeňte vzít velké zásoby pitiva! Doporučujeme alespoň 1,5 l pro menší a 2 l pro větší. Určitě víte kolik toho potřebujete a celodenní boj je vysoce náročný sport 
– je to asi jasné, ale pro jistotu: do bitvy nebude vpuštěn nikdo s hladinou alkoholu v krvi! Ani zbytkáč (máme tester), tak se o to ani nepokoušejte a pijte den předtím s rozumem. To samé platí pro užívání drog (to sice nezjistíme s určitostí, ale nejsme blbí a poznáme to). Kouření v lese a jeho blízkosti je zakázáno! Včetně vodních dýmech atd.

To je tak zhruba vše. Podrobné info jak se dostat na místo je popsáno na bitevních stránkách https://drevarna.wordpress.com/
Pokud to bude nutné, kontaktujte mě na tel 721383618, ale opravdu nutné případy! O zpoždění (větším než 10:15) mne informujte smskou, budu toho mít hodně na zařizování. Věřm že to zvládnete i sami všechno 

Tak se těšíme! Počasí nám zatím přeje, nicméně je pořád apríl, tak počítejmě radší s tragačema i 25 °C 

Zdar a sílu a ať nikdo v sobotu nezaspíte! 

za org. tým

Anežka

PS: na místo jedeme s orgy už v pátek večer pravděpodobně, nebudu tedy reagovat na maily ani zprávy na FB.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s